
Pappersstjärna Star TradingSensy 34 cm Adventsstjärna till Fönster
159 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-08-31
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Reservdel för sensy stjärna.
Stjärnan är vit och är fint mönstrad. Användningsområdet är inomhus .Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 231-28-1 |
| Färg | White |
| Diameter | 340 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Sensy |
| Produkttyp | Pappersstjarna |
| Spänning | 0 V |
| Djup | 140 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482078377 |
