





Stjärna Star TradingAlice 35 cm
159 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-09-07
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Batteridriven tredimensionell stjärna för utomhusbruk. Lyser med varmvitt sken (LED-lampa ingår). Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när stjärnan skall lysa. Lyser upp din balkong, trädgård eller uterum med mera och sprider en härlig vinterkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 505-12 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Alice |
| Produkttyp | Stjärna |
| Djup | 330 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482070579 |
