Stjärna Star Trading Point 3D 60
fr.89 kr
fr.59 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Point 3D 60
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Nätt pappersstjärna med en dekorativt hålmönster och vikning. Modern adventsstjärna att dekorera fönster eller luta mot en vägg. Dekorera till advent och det ger en härlig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Nätt pappersstjärna med en dekorativt hålmönster och vikning. Modern adventsstjärna att dekorera fönster eller luta mot en vägg. Dekorera till advent och det ger en härlig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Grön, Guld |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 90 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Point |
| Typ | Pappersstjärna |
| Vikt | 0,06 kg |
| Sensor | Nej |

