Stjärna Star Trading Point 3D 60Grön
89 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön

Point 3D 60
Grön
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Nätt pappersstjärna med en dekorativt hålmönster och vikning. Modern adventsstjärna att dekorera fönster eller luta mot en vägg. Dekorera till advent och det ger en härlig julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Nätt pappersstjärna med en dekorativt hålmönster och vikning. Modern adventsstjärna att dekorera fönster eller luta mot en vägg. Dekorera till advent och det ger en härlig julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-05 |
| Färg | Grön |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 90 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,06 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Point |
| Typ | Pappersstjärna |
| EAN-nr | 7391482057532 |


