Stjärna Star Trading Rappe Stående
859 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fantastisk, stämningsfull julstjärna att placera på ett bord eller i en hylla. Brunt papperssnöre har lindats runt en stjärna i metalltråd. Stjärnan lyser vackert med en ljuskälla, sladd ställ ingår. Dekorera till advent och jul eller varför inte redan när höstmörkret börjar.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fantastisk, stämningsfull julstjärna att placera på ett bord eller i en hylla. Brunt papperssnöre har lindats runt en stjärna i metalltråd. Stjärnan lyser vackert med en ljuskälla, sladd ställ ingår. Dekorera till advent och jul eller varför inte redan när höstmörkret börjar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 257-56 |
| Färg | Brun |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 410 mm |
| Bredd | 435 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 145 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Serie | Rappe |
| Sockel | E14 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Vikt | 0,67 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057389 |

