
Ljusgran FormentaGlimma Fristående1,5m, 160 ljuskällor, LED
1 155 kr
30 dagars prisgaranti
Höjd
Beskrivning
Glimma Ljusgran fristående är enkel att installera och är utvecklad för utomhusbruk i vårt nordiska klimat.
Egenskaper
| Varumärke | Formenta |
|---|---|
| Art.Nr. | 149079 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 1,5 m |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Glimma |
| Typ | Ljusgran |
| Diameter | 2 m |
| Vikt | 2 kg |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 6 W |
| EAN-nr | 7350006333101 |

