Glaskula Star Trading Snow B/OHöjd: 110 mm
Rek. pris 139 kr
129 kr
94 krSpara 27 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
110 mm
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Snow B/O
Höjd: 110 mm
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glaskula Star Trading Snow B/O är en batteridriven glaskula med dewdropslinga. Dekorationen avger ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Glaskula Star Trading Snow B/O är en batteridriven glaskula med dewdropslinga. Dekorationen avger ett vackert sken.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 2 månader sedanNu har jag tre glaskulor i olika storlekar. Vacker ljusdekoration!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 457-94 |
| Färg | Frostad |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,082 kg |
| Kabellängd | 1 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Glas/Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Serie | Glow Snow |
| Ström | 0,02 A |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ljusflöde | 34 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482050427 |


