


Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmideBoll Spröt 40VarmVit/Vit
282 kr 419 kr
Spara 33 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Varmvit/Vit

Boll Spröt 40
VarmVit/Vit 282 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide, 40 cm med 120 st varmvita LED-lampor, 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2896-202 |
| Färg | Varmvit/Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Effekt/prestanda | 0,04 W |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| EAN-nr | 7318308962023 |




