Beskrivning
Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide med 256 st varmvita och 24 st varmvita blinkande LED-lampor. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Varmvit/Guld, Varmvit/Silver |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 840 mm |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Spänning | 24 V |
| Effekt/prestanda | 0,05 W |
| Sensor | Nej |
| Dimbar | Nej, Ja |



