


Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmideIstapp 200 st 15 m
fr. 361 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Istappsslinga från Gnosjö Konstsmide med vit kabel och 200 st LED-lampor. Slingan är 15 m lång varav en 10 m lång anslutningssladd till första lampan. Belyst område blir således 5 meter. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Utomhusslinga |
| Kabelfärg | Vit |
| Längd | 15 m |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 24 V |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | A, G |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dimbar | Nej, Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |



