


Dekorationsbelysning Star TradingTapesil Ren
Rek. pris 1 139 kr
!
1 099 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Siluett för utomhusbruk. Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset. Dekorationen har 480 LED-ljuskällor med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 807-45 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 480 st |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 87 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 66 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Tapesil |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljusflöde | 1685, 1685 lumen |
| Djup | 1,5 mm |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Effekt/prestanda | 0,2 kW |
| EAN-nr | 7391482045362 |

