


Dekorationsbelysning Star TradingTapesil Stjärna
Rek. pris 479 kr
!
449 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Siluett formad som en stjärna för utomhusbruk. Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset. Dekorationen har 192 LED-ljuskällor med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 807-66 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 192 st |
| Höjd | 560 mm |
| Bredd | 520 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 250 mA |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Tapesil |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,5 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljusflöde | 763 lumen |
| Djup | 10 mm |
| Effekt/prestanda | 5,7 W |
| EAN-nr | 7391482059659 |

