Dekorationsbelysning Star Trading Tapesil
Rek. pris 1 489 kr
1 419 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Tapesil
1 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Siluett Star Trading Tapesil är en siluett för utomhusbruk. En vacker dekoration för trädgården eller uteplatsen. Dekorationen har 768 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Den kan användas på stående och hängandes.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Siluett Star Trading Tapesil är en siluett för utomhusbruk. En vacker dekoration för trädgården eller uteplatsen. Dekorationen har 768 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Den kan användas på stående och hängandes.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 807-61 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 768 st |
| Höjd | 1000 mm |
| Bredd | 1100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 66 mA |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 3 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Tapesil |
| Ström | 0,066 A |
| Djup | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 2545 lumen |
| Effekt | 0,2 W |
| EAN-nr | 7391482050588 |

