Dekorationsbelysning Star Trading Tecidy Outdoor Snowman 120 cm
Rek. pris 1 659 kr
1 589 kr
30 dagars prisgaranti

Tecidy Outdoor Snowman 120 cm
1 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsbelysning Star Trading Tecidy Outdoor Snowman 120 cm är en rolig juldekoration som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, t.ex. under tak, för att bevara tygets skick. Den har en IP44-transformator med inbyggd timer, tryck in knappen ca tre sekunder för att starta timerläget, knappen lyser grön när timern är på. Platt förpackning för enkel förvaring.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorationsbelysning Star Trading Tecidy Outdoor Snowman 120 cm är en rolig juldekoration som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, t.ex. under tak, för att bevara tygets skick. Den har en IP44-transformator med inbyggd timer, tryck in knappen ca tre sekunder för att starta timerläget, knappen lyser grön när timern är på. Platt förpackning för enkel förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 475-11 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Höjd | 1200 mm |
| Bredd | 800 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Typ | Juldekoration |
| Material | Polyester/Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Tecidy |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 550 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 170 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482051783 |


