Dekorationsbelysning Star Trading Tuby Deer 100 cm
859 kr
749 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Tuby Deer 100 cm
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Siluett Star Trading Tuby Deer 100 cm är en stämningsfull dekoration för din trädgård eller uteplats. Ren med dew drop-slinga skyddad i en smal plasttub, 105 cm hög med 220 LED-ljuspunkter.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Siluett Star Trading Tuby Deer 100 cm är en stämningsfull dekoration för din trädgård eller uteplats. Ren med dew drop-slinga skyddad i en smal plasttub, 105 cm hög med 220 LED-ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-64 |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 220 st |
| Höjd | 1050 mm |
| Bredd | 730 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 6 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 180 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Tuby Deer |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 1,425 kg |
| Ljusflöde | 101 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482050618 |

