Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Tomtar Akryl 5st
Rek. pris 439 kr
286 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Tomtar Akryl 5st är en slinga med 5 tomtar i akryl med 40 varmvita LED. IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Tomtar Akryl 5st är en slinga med 5 tomtar i akryl med 40 varmvita LED. IP44.
Recensioner
Désirée GVerifierad köpare
för 2 år sedanFina och stämningsskapande!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6240-103 |
| Färg | Klarröd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 135 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 70 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Serie | Tomtar |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 0,5 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318302401030 |




