Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Tomte med Ren Akryl
Rek. pris 769 kr
492 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Tomte med Ren Akryl
492 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Tomte med Ren Akryl är en ljusdekoration med tomte och ren. Dekorationen är tillverkad av akryl och har 40 varmvita LED. IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Tomte med Ren Akryl är en ljusdekoration med tomte och ren. Dekorationen är tillverkad av akryl och har 40 varmvita LED. IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6239-103 |
| Färg | Klarröd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Serie | Tomtar |
| Typ | Juldekoration |
| Vikt | 0,8 kg |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 1,2 W |
| EAN-nr | 7318302391034 |




