Girland Star Trading Mixi Julpynt Grangirlang 280 cm med LED
809 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Mixi Julpynt Grangirlang 280 cm med LED
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mixi-girlangen är gjord av en blandning av löv och barr, gjorda av PE-material. Den blir vacker som dekoration både inomhus och utomhus. Med 30 varmvita daggdroppar lyser den upp med ett fint sken, slingan drivs av 3 AA-batterier, dessa ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mixi-girlangen är gjord av en blandning av löv och barr, gjorda av PE-material. Den blir vacker som dekoration både inomhus och utomhus. Med 30 varmvita daggdroppar lyser den upp med ett fint sken, slingan drivs av 3 AA-batterier, dessa ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-99 |
| Färg | Grön |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 2800 mm |
| Produkttyp | Girland |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Serie | Mixi |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482075802 |

