Girlang Star Trading Erna Julpynt Grangirlang 180 cm med LED
359 kr
30 dagars prisgaranti

Erna Julpynt Grangirlang 180 cm med LED
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Erna är en vacker girlang med mörkgröna barr gjorda i PE material som ser mycket naturtrogna ut. Den är 180cm lång och lyser upp med 30 varmvita dew-drop led. Drivs av 3 AA batterier och har inbyggd timer. Batterier ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Erna är en vacker girlang med mörkgröna barr gjorda i PE material som ser mycket naturtrogna ut. Den är 180cm lång och lyser upp med 30 varmvita dew-drop led. Drivs av 3 AA batterier och har inbyggd timer. Batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 613-04 |
| Färg | Grön |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 130 mm |
| Bredd | 1800 mm |
| Typ | Girland |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Serie | Erna |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482075581 |


