Istappsslinga Star Trading Shiny Warm White
1 009 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Shiny Warm White
1 009 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Istappsslinga med 960 LEDljuspunkter med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med istappar i tre längder, 15, 35 och 55 cm. Perfekt för dekoration i din trädgård eller på huset. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Istappsslinga med 960 LEDljuspunkter med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med istappar i tre längder, 15, 35 och 55 cm. Perfekt för dekoration i din trädgård eller på huset. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-64 |
| Antal Ljuskällor | 960 st |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 2390 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 3,9 W |
| Serie | Shiny Warm White |
| Typ | Istappsslinga |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3,9 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482069856 |



