



Julgransljus Nordic Winter20 st med Hållare och FjärrkontrollSilverstjärna
604 kr 619 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
För många är nog julgransljus det viktigaste julgranspyntet tillsammans med julstjärnan. Nu kan du pynta din julgran med trådlösa julgransljus. LED-julgransljusen kommer med hållare med en vacker silverstjärna.
Det finns inga sladdar man kan falla på när man dansar runt granen. En smart fjärrkontroll med många funktioner medföljer, där du bl.a. kan slå på/stänga av alla lampor på en gång. Det finns även timerfunktion på 4 eller 8 timmar. Ljusstyrkan kan justeras upp och ner. Det finns även en "candle"-funktion som ger blinkande ljus som påminner om ett levande ljus som ändrar intensitet.
Specifikationer
- Färg: vit
- Ljusfärg: vit
- Hållare med silverstjärna
- Antal i förpackningen: 20 st.
- Höjd: 31 cm inkl. hållare
- Höjd ljus: 15,5 cm
- Diameter: 1,5 cm
- Trådlös - slipp sladdar
- Inkl. fjärrkontroll med många funktioner
- Batterityp: 1 x AAA per ljus (ingår ej)
- Batterityp fjärrkontroll: knappcellsbatteri CR2025 (ingår ej)
Specifikationer
- Färg: vit
- Ljusfärg: vit
- Hållare med silverstjärna
- Antal i förpackningen: 20 st.
- Höjd: 31 cm inkl. hållare
- Höjd ljus: 15,5 cm
- Diameter: 1,5 cm
- Trådlös - slipp sladdar
- Inkl. fjärrkontroll med många funktioner
- Batterityp: 1 x AAA per ljus (ingår ej)
- Batterityp fjärrkontroll: knappcellsbatteri CR2025 (ingår ej)
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
|---|---|
| Art.Nr. | 780-087 |
| Färg | Silver |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 3100 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Metall |
| Diameter | 15 cm |
| EAN-nr | 5705858719986 |
