Laserlampa Gnosjö Konstsmide Julmotiv LED
1 309 kr
1 149 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Laserlampa från Gnosjö Konstsmide med röda och gröna laserstrålar med julmotiv, Ø10 cm. Lampan har en timer för fyra, sex eller åtta timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Laserlampa från Gnosjö Konstsmide med röda och gröna laserstrålar med julmotiv, Ø10 cm. Lampan har en timer för fyra, sex eller åtta timmar.
Inklusive transformator, fjärrkontroll och markspjut.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4531-590 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Höjd | 160 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Typ | Dekorationsbelysning |
| Vikt | 0,65 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304531599 |





