LED-lampa Gnosjö Konstsmide Snöflinga LED
639 kr
249 krSpara 61 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

LED-lampa från Gnosjö Konstsmide med färgade snöflingor, Ø10 cm. Lampan har en timer för sex timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-lampa från Gnosjö Konstsmide med färgade snöflingor, Ø10 cm. Lampan har en timer för sex timmar.
Inklusive transformator och markspjut.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4543-500 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 160 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 5 V |
| Djup | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Typ | Dekorationsbelysning |
| Vikt | 0,6 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304543509 |



