Ljusslang FlatSMDLED Star Trading 480 LEDBlå
479 kr
420 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå

480 LED
Blå
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Platt ljusslang för utomhusbruk, 5m med 480 varmvita ljuspunkter. Ger ett härligt sken, 10 st fästen med skruvar medföljer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Platt ljusslang för utomhusbruk, 5m med 480 varmvita ljuspunkter. Ger ett härligt sken, 10 st fästen med skruvar medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 563-43 |
| Färg | Blå |
| Antal Ljuskällor | 480 st |
| Diameter | 5000 mm |
| Höjd | 5,5 mm |
| Bredd | 5000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,55 kg |
| Djup | 12 mm |
| Effekt | 8,3 W |
| Kabellängd | 500 m |
| Typ | Ljusslang |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | FlatSMDLED |
| Effekt/prestanda | 8,3 W |
| EAN-nr | 7391482061898 |

