Ljusslang Star Trading FlatNeon
fr.479 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

FlatNeon
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Flexibel och platt neon-ljusslang för dekoration. Passar för både inomhus- och utomhusbruk. Slangen är 5 m lång och har 480 stycken LED-ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flexibel och platt neon-ljusslang för dekoration. Passar för både inomhus- och utomhusbruk. Slangen är 5 m lång och har 480 stycken LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Blå, Grön, Rosa, Röd, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 5 m |
| Antal Ljuskällor | 480 st |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 66 mA |
| Produkttyp | Ljusslang |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | FlatNeon |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Vikt | 0, 0,79 kg |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ljusflöde | 593, 593 lumen |

