Ljusslang Star Trading Neoled
fr.391 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Neoled
391 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Flexibel och platt neon-ljusslang för dekoration. Passar för både inomhus- och utomhusbruk. Slangen är 6 m lång och har 360 stycken LED-ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flexibel och platt neon-ljusslang för dekoration. Passar för både inomhus- och utomhusbruk. Slangen är 6 m lång och har 360 stycken LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Blå, Kallvit, Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 6 m |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Höjd | 7 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslang |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | Neoled |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Vikt | 1, 0,99, 1,04 kg |
| Ljustemperatur | 2800, 3800 K |
