
Nät Gnosjö Konstsmide160 Lampor
399 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Julnät från Gnosjö Konstsmide med 160 st lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2058-000 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | Glödtrådslampa |
| Höjd | 1500 mm |
| Bredd | 2000 mm |
| Ström | 24 A |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Effekt/prestanda | 28,8 W |
| Energiförbrukning | 29 kWh/1000h |
| EAN-nr | 7318302058005 |
