Siluett Star Trading Cupid Ren 85 cm B/O
529 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Cupid Ren 85 cm B/O
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Metallram formad som en ren. Batteridriven utomhusdekoration med timer funktion. Lättplacerad i kruka eller på marken. Ca 85 cm hög med avtagbara markspett. 130 varmvita LED ger ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Metallram formad som en ren. Batteridriven utomhusdekoration med timer funktion. Lättplacerad i kruka eller på marken. Ca 85 cm hög med avtagbara markspett. 130 varmvita LED ger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-13 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 130 st |
| Diameter | 500 mm |
| Höjd | 880 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 5 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,4 W |
| Serie | Cupid |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusdekoration |
| Vikt | 0,51 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,4 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482065438 |

