



Siluett Star TradingFlower Ring 120L
Rek. pris 479 kr
!
449 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Flower Ring 120L
449 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Hängande utomhusdekoration med härligt varmvitt ljussken, skapar en fin stämning i trädgården. Storlek 50 cm med 120 ljuspunkter med IP44-transformator för utomhusbruk.
Recensioner
Här ser du vad andra kunder tycker, recensionerna kommer uteslutande från kunder som köpt varan av oss. Vi visar alla produktomdömen, oavsett betyg, för att hjälpa dig att välja rätt produkt.
Merja K
Verifierad köpare
för 3 månader sedan
Jättefina! Kanske lite för starkt ljus om man vill ha dem inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 475-23 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Ström | 600 mA |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flower |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,85 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljusflöde | 170 lumen |
| Djup | 40 mm |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| EAN-nr | 7391482059529 |
