


Siluett Star TradingNeon Angel Batteridriven Utomhusdekoration LED
Rek. pris 229 kr
!
169 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box. Perfekt dekoration för att lysa upp i mörkret och skapa en härlig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-09 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 102 st |
| Höjd | 650 mm |
| Bredd | 235 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Siluett |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | NeonAngel |
| Ljustemperatur | 7000 K |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 15 mm |
| EAN-nr | 7391482061683 |

