Snöflinga Star Trading Antarctica
fr.349 kr
fr.299 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Antarctica
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hängande snöflinga. Avsedd för utomhusbruk. Vacker dekoration att hänga i trädgården. Snöflingan ger ifrån sig ett fint sken och skapar en härlig stämning i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Hängande snöflinga. Avsedd för utomhusbruk. Vacker dekoration att hänga i trädgården. Snöflingan ger ifrån sig ett fint sken och skapar en härlig stämning i mörkret.
Recensioner
Bengt BVerifierad köpare
för 5 månader sedanTrevlig och prisvärd
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Kallvit, Varmvit |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Typ | Juldekoration |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Antarctica |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Effekt | 0,066 W |
| Vikt | 0,41, 0,45 kg |
| Ljusflöde | 215, 58 lumen |
