Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Star OutdoorHöjd: 800 mm
Rek. pris 429 kr
309 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
800 mm

Barlumi Garden Star Outdoor
Höjd: 800 mm
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Star Outdoor är en dekorativ siluett som passar lika bra inomhus som utomhus. Dekorationen har LED-ljuspunkter med varmvitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Star Outdoor är en dekorativ siluett som passar lika bra inomhus som utomhus. Dekorationen har LED-ljuspunkter med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 475-15 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 800 mm |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Bredd | 400 mm |
| Typ | Ljusdekoration |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Barlumi |
| Ström | 0,02 A |
| Vikt | 0,5 kg |
| Ljusflöde | 43 lumen |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 3,2 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 10 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482051417 |

