


Utomhusdekoration Star TradingFlocke Snöflinga 60 cm B/O
Rek. pris 179 kr
!
141 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Flocke Snöflinga 60 cm B/O
141 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Utomhusdekoration i form av en snöflinga med markpinne. Snöflingan är gjord av transparent plast med 13 varmvita lysdioder. Lätt att placera i kruka eller på marken. Batteridriven med timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-12 |
| Färg | Transparent |
| Antal Ljuskällor | 13 st |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Flocke |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 30 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,17 kg |
| EAN-nr | 7391482065421 |

