




Utomhusdekoration Star TradingSphere Klot B/OB: 300 mm
Rek. pris 399 kr
!
255 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Höjd

Sphere Klot B/O
B: 300 mm 255 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorativt klot med 64 varmvita ljuspunkter, 30cm i diameter. Ger ett härligt ljus till din trädgård. Produkten kan användas som både hängande och stående, markspettet är avtagbart och det finns en krok för upphäng, för att inte belasta kabeln använd en kedja eller rep att hänga klotet i. Batteribox för utomhusbruk. Klotet är ihopvikbart vilket sparar utrymme när den inte används.
Varumärke
Beskrivning
Dekorativt klot med 64 varmvita ljuspunkter, 30cm i diameter. Ger ett härligt ljus till din trädgård. Produkten kan användas som både hängande och stående, markspettet är avtagbart och det finns en krok för upphäng, för att inte belasta kabeln använd en kedja eller rep att hänga klotet i. Batteribox för utomhusbruk. Klotet är ihopvikbart vilket sparar utrymme när den inte används.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-50 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 64 st |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 440 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 0,38 kg |
| Djup | 300 mm |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Sphere |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 4,5 V |
| Kabellängd | 1 m |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| EAN-nr | 7391482063625 |
