Utomhusdekoration Star Trading Stellas Stjärnor
Rek. pris 369 kr
359 kr
329 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Stellas Stjärnor
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Set om 6 st stjärnor, 4 st 20cm och 2 st 15cm. Svart metallstomme med tunn svart metallslinga virad runt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Set om 6 st stjärnor, 4 st 20cm och 2 st 15cm. Svart metallstomme med tunn svart metallslinga virad runt.
Totalt 200 varmvita ljuspunkter. IP44-klassad transformator med 5m startkabel. En snygg dekoration som passar perfekt till blomlådan eller en större kruka.
Recensioner
BerithVerifierad köpare
för 4 månader sedanfin ute dekoration. Jag är nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 473-05 |
| Färg | Black |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Diameter | 800 mm |
| Höjd | 850 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Kabellängd | 50 m |
| Djup | 5 mm |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 1,6 W |
| Serie | Stellas |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Utomhusdekoration |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1,6 W |
| EAN-nr | 7391482072597 |


