



Utomhusdekoration Star TradingTecidy Hund 42 cm B/O
669 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-08-03
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Rolig juldekoration i form av en hund, 70 cm bred och ca 42cm hög, som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, tex under tak, för att bevara tygets skick. Batteridriven med timer funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-43 |
| Färg | Brun |
| Antal Ljuskällor | 45 st |
| Diameter | 700 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Tecidy |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,71 kg |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 220 mm |
| Effekt/prestanda | 0,4 W |
| EAN-nr | 7391482065292 |

