







Tecidy Snög LV
H: 900 mm1 059 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Rolig juldekoration i form av en snögubbe, 90cm hög, som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, tex under tak, för att bevara tygets skick. Platt förpackning för enkel förvaring.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 475-08 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Diameter | 730 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Bredd | 730 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Tecidy |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 31 V |
| Vikt | 1,3 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Ljusflöde | 259 lumen |
| Djup | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 3,3 W |
| EAN-nr | 7391482064172 |
