Utomhusdekoration Star Trading Trassel
fr.399 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trassel
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utomhusdekoration Star Trading Trassel är en utomhusdekoration som är avsedd för både inom- och utomhusbruk. Inuti dekorationen finns en LED-ljusslinga som avger ett varmvitt sken. Designad av Charlotte Falck.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Trassel är en utomhusdekoration som är avsedd för både inom- och utomhusbruk. Inuti dekorationen finns en LED-ljusslinga som avger ett varmvitt sken. Designad av Charlotte Falck.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Nickel, Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 50, 100, 150, 200 st |
| Höjd | 300, 375, 500, 770 mm |
| Bredd | 300, 375, 500, 770 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Trassel |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,066 W |
| Vikt | 0,7, 1,1, 3,3, 0,61, 1,03, 1,59 kg |
| Djup | 300, 375, 500, 770 mm |




