
Utomhusdekoration Star TradingTwin Skärm B/O
Rek. pris 309 kr
!
fr. 200 krfr. 279 kr
Spara 28 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Elegant lampskärm i brun konstrotting för både inom- och utomhusbruk. Lampa med spiralfilament LED. Batteridriven med timer funktion
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Brun, Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Bredd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Twine |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 6 V |
| Kabellängd | 1 m |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Vikt | 0,3, 0,36 kg |


