


Utomhusdekoration Star TradingWandy Star 5 st
139 kr
30 dagars prisgaranti

Wandy Star 5 st
139 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Wandy Star 5 st är en vacker utomhusdekoration för din trädgård, med ett set om fem stjärnor på markspett. De är lättplacerade i kruka eller på marken och skapar ett vackert ljussken under den mörka årstiden. Dekorationen är batteridriven med timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 857-25 |
| Färg | Transparent |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 1400 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Wandy |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,26 kg |
| EAN-nr | 7391482051509 |

