


Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide10L LED
509 kr 799 kr
Spara 36 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med tio st varmvita LED-ljus. Fjärrkontroll ingår, utan sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1920-100 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 160 mm |
| Kabelfärg | Grön |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7318301920105 |
