Beskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st topplampor med LED. Slingan har grön kabel.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1141-010 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 10,5 m |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Kabelfärg | Grön |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2000-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 7318301141012 |



