Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide DC LED Parallellkopplad
Rek. pris 609 kr
fr.405 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

DC LED Parallellkopplad
405 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med varmvita LED-lampor. Slingan har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med varmvita LED-lampor. Slingan har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För inomhusbruk.
Recensioner
Sanne MVerifierad köpare
för 7 år sedanInget fint ljus tyvärr
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 12, 19,2, 27,2 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Julgransbelysning |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,3 W |
