Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Inne15.5 m, 16 LED
Rek. pris 579 kr
383 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Inne
15.5 m, 16 LED
383 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Inne är en julgransbelysning med amberfärga, gnistrande sken. Ljusen är parallellkopplade.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Inne är en julgransbelysning med amberfärga, gnistrande sken. Ljusen är parallellkopplade.
Recensioner
Pirjo-Riitta EVerifierad köpare
för 2 år sedannaturtroget lätt flammande sken
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1129-020 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Julgransbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 0,47 kg |
| Kabellängd | 15,5 m |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Effekt/prestanda | 0,96 W |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 0,96 W |
| EAN-nr | 7318301129027 |


