
Julgransbelysning Gnosjö KonstsmideLånga Dubelledad Inne 11,5 m
211 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st lampor och dubbelledad kabel. Slingan är 12 m lång och har en 1,5 m anslutningssladd till första lampan. För inomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1002-000 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | IL |
| Längd | 11,5 m |
| Energieffektivitet | A++-E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301002009 |
