Beskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st LED-lampor. Slingan är 15,5 m lång, varav 5 m anslutningssladd till första ljuset. Avståndet mellan ljusen är 70 cm. För inomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1170-000 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 10,5 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | PushIn |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 4,5 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,048 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301700004 |



