Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide med Topplampor35L
583 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassisk julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med topplampor och delbar stickpropp. Ljusslingan har grön kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Klassisk julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med topplampor och delbar stickpropp. Ljusslingan har grön kabel.
Recensioner
KlasVerifierad köpare
för 4 år sedanJag är nöjd
+ Mycket prisvärd det blev som jag ville
- Det finns inget som jag kan anmärka på
HLSthlmVerifierad köpare
för 4 år sedanVackert varmt ljus som funkar att dimma
+ Det varma gula skenet
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1144-000 |
| Färg | Grön/Varmvit |
| Ljuskälla | IL |
| Längd | 17 m |
| Antal Ljuskällor | 35 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,87 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301144006 |
