Julgransbelysning Star Trading 16L
Rek. pris 229 kr
219 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgransbelysning Star Trading 16L är en dubbelledad julgransbelysning i lågvolt med 16 ljuskällor för både inom- och utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus, variera med eller utan bricka till ljusen. Dekorera granen med denna slinga för att skapa en mysig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransbelysning Star Trading 16L är en dubbelledad julgransbelysning i lågvolt med 16 ljuskällor för både inom- och utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus, variera med eller utan bricka till ljusen. Dekorera granen med denna slinga för att skapa en mysig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 410-60 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 7,5 m |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Höjd | 95 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Typ | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Vikt | 0,3 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 35 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 13 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482049841 |

