Julgransbelysning Star Trading 401-55
Rek. pris 329 kr
309 kr
290 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading Universal LED Bulb E10 3-pack
39 kr
401-55
290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dubbelledad julgransbelysning med 16 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart sken. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dubbelledad julgransbelysning med 16 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart sken. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 401-55 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 7,5 m |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Höjd | 110 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Ström | 214 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sockel | E10 |
| Typ | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,51 kg |
| Effekt | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7391482401557 |

