Julgransbelysning Star Trading 404-55
Rek. pris 429 kr
339 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

404-55
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Enkelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Enkelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 404-55 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | Filament |
| Längd | 12 m |
| Antal Ljuskällor | 25 st |
| Höjd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 240 mA |
| Typ | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,54 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| Effekt | 2,4 W |
| EAN-nr | 7391482404558 |

